Czym się zajmujemy

Obsługa informatyczna

Zapewniamy kompleksową obsługę informatyczną przedstawicielom sektora biznesowego. Swoje usługi świadczymy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i aktualną wiedzę merytoryczną. Posiadamy umiejętności w zakresie fachowej pomocy informatycznej w obszarze IT. Pomożemy w konfiguracji Twojego sprzętu, ustawieniu sieci, a także wykorzystania jej maksymalnej wydajności. Zapewniamy przedsiębiorstwom doraźną pomoc IT oraz kompleksową obsługę w formie stałej współpracy.

Pomoc IT | Obsługa informatyczna
Pomoc IT | Sprzęt komputerowy​​

Sprzęt komputerowy​

Doskonale odnajdujemy się w najnowszych trendach rynkowych w zakresie sprzętu komputerowego. Pomożemy Ci w wyborze wydajnego i niezawodnego sprzętu do codziennej pracy, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb. Na bazie wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie trafnie ocenić stosunek ceny do jakości urządzenia. Ponadto mamy sieć kontaktów biznesowych, która wpłynie na optymalizację kosztową zakupu. Zajmujemy się także usuwaniem usterek i serwisowaniem sprzętu komputerowego, z którego już korzystasz.

Bazy danych

Specjalizujemy się w obsłudze baz danych naszych klientów. Wesprzemy Cię w potrzebnych integracjach informatycznych i zapewnimy prawidłowe tworzenie bazy danych klientów i kontrahentów. Ponadto zadbamy o bezpieczny eksport lub import danych z zachowaniem najwyższych standardów RODO. Wspieramy naszych klientów również w prawidłowym tworzeniu kopii zapasowych baz danych, dzięki czemu w przypadku awarii niczego nie stracicie. Posiadamy doświadczenie w pracy na systemach Microsoft i Synology. Razem z nami zapewnij sobie bezpieczeństwo i ciągłość funkcjonowania biznesu.

Pomoc IT | Bazy danych​
Czym się zajmujemy | Sieci​

Sieci

Zajmujemy się tworzeniem i wdrażaniem profesjonalnych sieci informatycznych, dzięki czemu zapewniamy sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Podejmiemy się tworzenia sieci od podstaw oraz pracy na już funkcjonującej infrastrukturze. Ponadto wdrażamy u naszych klientów urządzenia sieciowe oraz szkolimy z ich użytkowania. Posiadamy także doświadczenie w instalacji, montażu i obsłudze nowoczesnego monitoringu IP opartego na protokole sieciowym w formie przewodowej i bezprzewodowej.

Audyty

Przeprowadzamy audyty informatyczne pod kątem bezpieczeństwa infrastruktury, legalności i aktualności oprogramowania, sprawności sprzętu oraz utrzymania sieci wewnętrznej.  Umożliwiamy przedsiębiorstwom możliwość wdrażania technologii zgodnie z ich zapotrzebowaniem 

 

Pomoc IT | Audyty

Jesteś gotowy do nawiązania współpacy?

Wypełnij formularz!