Nasz zespół

Nasz zespół

Profesionalna obsługa​

Prowadzisz projekt IT i potrzebujesz dodatkowych osób do współpracy? Chciałbyś uzyskać profesjonalne wsparcie informatyczne? Zgłoś się do naszej firmy. Outsourcing IT nie jest nam obcy. Zrealizowaliśmy wiele ciekawych projektów, zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów z branży. 

Twoje przedsiębiorstwo rozwija się prężnie i dotychczas wdrożone rozwiązania w zakresie obsługi IT nie są już wystarczające? Pora rozważyć przekazanie przynajmniej części procesów informatycznych profesjonalistom. Znajdziesz oferty wielu firm zajmujących się outsourcingiem informatycznym, jednak wybierając tę najkorzystniejszą, koniecznie zwróć uwagę na kilka aspektów.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych kleintów
0
Klienów w stałej opiece
0
Zrealizowanych projektów

Dlaczego my?

Elastyczne projekty

Tworzymy funkcjonalne i elastyczne projekty, dzięki czemu na każdym etapie współpracy możemy wprowadzać dodatkowe funkcje i modyfikacje.

Wysoka jakość

Nasi specjaliści gwarantują najwyższą rynkową jakość świadczonych usług. Doświadczenie i wiedza ekspercka to podstawa naszej pracy.

Przyjazny support

Zapewniamy przyjazny i otwarty na potrzeby klienta support, w ramach którego wesprzemy Cię w wyzwaniach związanych z obszarem IT w firmie.

Szybka prędkość ładowania stron

Dbamy o zachowanie wysokiej prędkości ładowania się stron internetowych. Zwiększ wygodę użytkowników, konwersję i zadbaj o parametry techniczne witryny.

Poznaj nasz zespół

Tomasz Czogała
Ceo
Rafał Rasz
IT specialist
Arkadiusz Przybylski
Project Manager

Profesjonalizm w każdym calu. Dokładność, cierpliwość i przede wszystkim ogromna wiedza oraz wspaniałe podejście do klienta owocują genialnymi projektami. Dziękuję za współpracę. 🙂 Jeszcze tu wrócę przy narażającej się okazji. 🙂

Inteligentny Budynek Polska Sp. z o.o.

Bardzo profesjonalna firma, rozwiązują wszystkie problemy informatyczne, które zaistniały w biurze. Dbają o sprzęt firmy, która powierza się ich opiece. Ponadto informują o wszystkich czynnościach których dokonują w związku z sprzętem, dokładnie przy tym tłumacząc.

Biuro Rachunkowe Katarzyna Porada

Firma z indywidualnym podejściem do klienta. Szybka reakcja na zgłoszenia i sprawne działanie. Polecam!

Konior Studio